Nasıl Üye Olabilirim?

Üye ol butonuna tıklayarak üyelik formu sayfasına gidilir.

Üyelik için istenen bilgiler form üzerinde doldurulur.

GSM Doğrulama sayfasında cep telefonunuza gelen kodu, ilgili alana girip gönder butonuna bastıktan sonra, E-posta doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz. Bu esnada E-postanıza tarafımızdan bir E-posta doğrulama maili gönderilmiştir.


E-posta adresinize gönderdiğimiz doğrulama mailinde bulunan buton veya linke tıklayarak E-postanızı doğrularsınız.

Bu esnada üyelik başvurunuz ve E-postanızın doğrulanmış olduğu bize ulaşır. Bundan sonra en kısa sürede tarafınıza E-posta yolu ile geçici şifre bildirimi gelecektir. Parolayı E-postada olduğu şekli ile bir yere kaydedildikten sonra Oto.net yazılı linklerden birine tıklayarak web sitesine yönlendirilir ve parola oluşturmanız istenir.

Yönlendirildiğiniz sayfada yeni parola oluşturabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra ilk aşama evraklarını yükleyebilirsiniz. Yükleme yapıldıktan sonra evraklar geçerliyse onaylanır. Güncel tarihli Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi veya Ticaret sicil gazetesi (Şahıs şirketleri için zorunlu değil) vergi levhasında 45110, 451111, 451113 faaliyet kodlarından birisinin olması gerekmektedir.

Belgeleriniz onaylandığında buna dair bir E-posta alırsınız. Bu esnada üye temsilcimiz sözleşme aşamasında yardımcı olmak için sizinle irtibata geçecektir veya E-posta'da bulunan linkten üyelik sözleşmesini indirebilir ve imzalayarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Sözleşme aslı bize ulaştığında üyeliğiniz en kısa sürede onaylanacaktır.

2. Aşama evraklarınız yüklenip onaylanıncaya kadar yapılan ihaleleri görebilir fakat detayını göremezsiniz.

Sözleşme tarafımıza ulaşıp onaylandıktan sonra ihalelere katılabilir, araçlara teklif verip satın alabilirsiniz.